top of page

Pierwszy w historii Polski

BOOTCAMP

OBYWATELSKI

 
 

Warszawa, 2-5 września 2021

Anchor 1

PARTNERZY WYDARZENIA

AKADEMIA LEONA KOŹMIŃSKIEGO

logo ALK PL (1).PNG
Fundacja EFC_logotyp rgb kolor (1).png

FUNDACJA EFC

168972122_448966256381125_2218169566897677258_n (1).png

PERFECTLY PERSONAL

FOpion.png

FUNDUSZ OBYWATELSKI

GOŚCIE SPECJALNI WYDARZENIA

Huebner.jpg
Kołodko.jpg
Kwaśniewski.jpg

prof. dr hab.
DANUTA
HUBNER

prof. dr hab. GRZEGORZ W. KOŁODKO

Prezydent RP
ALEKSANDER KWAŚNIEWSKI

Bodnar (1).png

prof. dr hab.
ADAM
BODNAR

O Bootcampie

Jeżeli chcesz nauczyć się tego jak skutecznie i odpowiedzialnie zmieniać rzeczywistość wokół Ciebie, to Bootcamp Obywatelski jest miejscem dla Ciebie. Przez 3 dni 40 uczestniczek i uczestników naszego wydarzenia będzie miało okazję zdobywać wiedze i umiejętności, które pomogą im jeszcze skuteczniej wpływać na przestrzeń publiczną w Polsce. To wszystko pod okiem wyjątkowych ekspertów i w apolitycznym, pro-państwowym duchu, który przyświeca naszej fundacji. Na wydarzeniu jest miejsce dla wszystkich szukających narzędzi do zmiany na lepsze świata wokół siebie, niezależnie od poglądów.

Dla kogo? Dla licealistów i tegorocznych (2021) maturzystów.

Kiedy i gdzie? Od 2 do 5 września w Warszawie.

Jaki koszt? Wydarzenie jest darmowe. Koszty pokrywa Fundacja.

Czego możecie oczekiwać?

Po trzech dniach pracy uczestniczki i uczestnicy wyjdą z wydarzenia zainspirowani oraz wzmocnieni nową wiedzą i znajomością narzędzi, które pomogą im rozwijać swoją aktywną postawę.

pexels-mentatdgt-2173508.jpg

INSPIRACJA

Wydarzenie zgromadzi czołowych uczestników i uczestniczki życia publicznego w Polsce. Będą to między innymi pracownicy naukowi, politycy, aktywiści, czy działacze NGOs, którzy przyjadą podzielić się swoimi doświadczeniami z gronem uczestników Bootcampu i zainspirować ich do działania.

Wszystko będzie się odbywać w formule otwartości i szacunku, tak aby uczestniczki i uczestnicy Bootcampu mogli rzeczywiście dobrze poznać gości naszego wydarzenia i wynieść z tego przeżycia jak najwięcej.

WIEDZA I UMIEJĘTNOŚĆI

Dzięki pomocy naszych partnerów oraz gości będziemy szkolić uczestników z zakresu public speakingu, rozwiązywania problemów społecznych, czy kształtowania ścieżki kariery w przestrzeni publicznej w Polsce i za granicą.

Będziemy także przekazywać wiedzę i wartości naszej fundacji dotyczące znaczenia służby cywilnej, pracy nad instytucjami państwa i walce o apolityczny sektor publiczny.

pexels-cottonbro-4778662.jpg
pexels-ivan-samkov-5676744.jpg

SPOŁECZNOŚĆ

Kluczowym elementem wydarzenia jest społeczność, którą tworzyć będą jego uczestnicy. Od razu po zakończeniu Bootcampu wszyscy zostaną wdrożeni do Programu Absolwenckiego AWO.

W ramach programu wszyscy uczestnicy otrzymają pomoc w kształtowaniu swojej ścieżki kariery w przestrzeni publicznej i będą mogli liczyć na wsparcie mentorów. 

DLA KOGO JEST BOOTCAMP AWO?

Bootcamp Obywatelski AWO jest miejscem dla wszystkich młodych osób, które interesują się przestrzenią publiczną. Nie ważne czy Twoją ścieżką jest aktywizm społeczny, dziennikarstwo, praca w instytucjach państwowych lub międzynarodowych, czy może działalność trzeciosektorowa lub polityczna – jeżeli zależy Ci na tym żeby zmieniać przestrzeń wokół Ciebie na lepsze, to Bootcamp Obywatelski pomoże Ci zdefiniować jasno swoje cele, znaleźć inspiracje u doświadczonych osób i nabyć umiejętności, które pomogą Ci w dalszym rozwoju.

Masz pytania?

bottom of page