top of page

NASZE PROJEKTY DLA UCZNIÓW

Co robimy, jak do nas dołączyć, i dlaczego warto to zrobić

STOCK_2_BOOTCAMP.jpg
Women Holding Hands
Lecture

WOS

MASTERCLASS

Dla urozmaicenia WOS-u

OBYWATELSKI BOOTCAMP

Zrozum i zapamiętaj

LEKCJE

ONLINE

Krótko i na kluczowe tematy

Dla uczniów, WOS Masterclass
AdobeStock_219785957.jpeg

WOS MASTERCLASS

Dla urozmaicenia lekcji WOSu

W ramach tego projektu tworzymy 6 nagrań wideo o treści dopasowanej do licealnej podstawy programowej WOSu. Współpracujemy ze specjalistami -- od prawników, przez polityków, do pracowników służby cywilnej, którzy w przystępny sposób opowiadają o kluczowych zagadnieniach danego tematu z podstawy programowej, na podstawie swojego doświadczenie w pracy w sektorze publiczny. Mamy w ten sposób nadzieję przybliżyć uczniom bardziej praktyczne aspekty funkcjonowania naszego Państwa i jego instytucji oraz urozmaicić lekcje WOSu.

Dla uczniów: Obywatelski Bootcam
STOCK_2_BOOTCAMP.jpg

OBYWATELSKI BOOTCAMP

Zrozum i zapamiętaj, przy okazji poznając fajnych ludzi

Bootcamp dopiero powstaje. Założenie jednak jest takie, żeby zorganizować wyjazd z wykładami i warsztatami o tematyce społecznej, tak aby uczniowie mogli krótko, acz intensywnie popracować nad swoją wiedzą z tego zakresu i przy okazji poznać fajnych ludzi o podobnych zainteresowaniach. Jeśli chcesz otrzymać powiadomienie kiedy będziemy już mieli konkretne plany zapisz się do Programu Ambasadorskiego. 

Dla uczniów: About Us

DOŁĄCZ DO ZESPOŁU

W naszym zespole chętnie witamy osoby, niezależnie od wieku, którym bliska jest tematyka edukacji obywatelskiej i służby cywilnej.

Dziękujemy za zgłoszenie!

PROGRAM AMBASADORSKI

Chcesz rozwijać działania naszej fundacji lokalnie – w twojej szkole, mieście czy województwie? Zgłoś się do programu ambasadorskiego!

Dołącz do zespołu
AdobeStock_331412996.jpeg

LEKCJE ONLINE

Krótko i na kluczowe tematy

Ten projekt dopiero raczkuje. Lekcje online to nasz ambitny sposób na porozmawianie o kwestiach także spoza licealnej podstawy programowej. W krótkich filmikach z ekspertami będziemy mówić o pracy w służbie cywilnej, o instytucjach państwa demokratycznego, o działaniach obywateli, i wielu innych rzeczach. Tam, gdzie to możliwe, zaangażujemy przedstawicieli struktur lokalnych, tak abyśmy rozmawiali na poziomie jak najbliższym naszego codziennego życia. Filmiki będą dostępne na naszej stronie internetowej i w mediach społecznościowych. Aby otrzymać powiadomienie kiedy projekt ruszy pełną parą zapisz się do Programu Ambasadorskiego.

NASI PARTNERZY

Frame 3.png

POLSKA DEBATUJE

Frame 2.png

TRANSATLANTIC FUTURE LEADERS FORUM

AWO_logo_Awatar (2).jpg

INNI

bottom of page